II. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi akademik kurulu

Bu yıl Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl’ün başkanlığında yapılan Uluslararası Katılımlı II. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi, 7-11 Aralık 2016 tarihleri arasında Antalya Susesi Luxury Resort Belek’de gerçekleşecek.

T.C. Sağlık Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve T.C. İstanbul Üniversitesi destekleri ile düzenlenen Uluslararası Katılımlı II. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi ve Fuarı için akademik kurul belli oldu.

Kullanıcılarla hizmet sağlayıcıları bir araya getirenII. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi,bu yıl akademik bildiriler ve kurslar da eklenerek biraz daha zenginleşecek. Başarılı ve sürdürülebilir bir sağlık hizmeti için, kaynakların verimli kullanılması ve uluslararası standartlarda tedarik zinciri ve stok yönetimikonularının masaya yatırılacağı kongrenin akademik kurulu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Üniversite Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Haluk Özsarı, Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Sur ve İ.Ü. Hastaneler Genel Direktörü Dr. Yılmaz Keskindemirci’den oluşuyor.