Trafik ve Trafik Güvenliğinin Zirvesi Bu Etkinlikte Buluşuyor!

Trafik güvenliği konusunda Türkiye’nin en büyük Trafik Güvenliği Etkinliği olma özelliği taşıyan Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı’nın 8.’si, İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı olmak üzere 4 bakanlığın desteği ile yapılan önemli bir organizasyon olarak öne çıkıyor. Güvenli trafik ve trafik teknolojilerinin geleceğinin tartışılacağı etkinlik sadece Türkiye’nin değil bölge coğrafyasındaki ülkelerin de ilgisini çekiyor ve trafik güvenliği anlamında Türkiye’yi odak ülke haline getiriyor.
Türkiye’de düzenlenen kamu kurumları, özel sektör kuruluşları, STK yetkilileri ve diğer paydaşların bir araya geldiği en büyük organizasyon olma özelliğini taşıyan Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı’nın 8.’si, 16-18 Kasım 2017 tarihleri arasında, Ankara Congressium (ATO) kongre ve fuar merkezinde ziyaretçilerine kapılarını açacak. 10 bin metrekare alanda gerçekleşecek olan Türkiye’nin en büyük ‘trafik ve trafik güvenliği’ etkinliği, Türkiye’nin 81 ilinden gelen ilgili ziyaretçilerin yanı sıra Japonya’dan Kosova’ya, Filistin’den Moğolistan’a çok sayıda uluslararası ziyaretçileri de ağırlayacak.
İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı olmak üzere 4 bakanlığın himayeleri ile Emniyet Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Polis Akademisi Başkanlığı, Türkiye Belediyeler Birliği, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu ve Türkiye Sigorta Birliği öncülüğünde yapılan etkinliğin organizasyonunu Ekspotürk gerçekleştiriyor.
Türkiye’de gerçekleşen ve TURİNG, TÜVTÜRK, MKE, ASELSAN, HAVELSAN, OSTİM, İSBAK, İSPARK, İETT, İSFALT, İSTON, İSTAB, AUSDER, MOTED, TOFED, TAYSAD gibi sektör liderlerinin de iştirak ettiği etkinlik, kamu kurumları, özel sektör kuruluşları, STK yetkilileri ve diğer paydaşların bir araya geldiği en büyük organizasyon olma özelliğini taşıyor.
Türkiye’nin en büyük trafik güvenliği etkinliğinde siz de yerinizi alın!