Yükleniyor Etkinlikler
Etkinlikler bul

Geçmiş Etkinlikler

Etkinlikler List Navigation

Nisan 2018

9. OHSAD Kurultayı ve Medikal Fuarı

18 Nisan 2018 - 22 Nisan 2018
Sueno Deluxe Belek, Sueno Deluxe Belek, Antalya, Türkiye
Antalya, Türkiye
+ Google Haritalar

2010 yılından beri düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük sağlık sektör buluşması niteliğinde olan etkinlik,  1000’ün üzerinde katılımcı ile kamu, özel sektör ve üniversitelerden üst düzey yöneticilerle satın alma direktörlerini biraraya getirmektedir. Etkinlik bu yıl 9. kez 19-23 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecektir.

Daha fazlasını bul »

TÜSAP – 2018 / 1. Sağlıkta Vizyon Toplantısı

27 Nisan 2018
Medipol Üniversitesi İstanbul, Türkiye

Sürdürülebilir ve kaliteli bir sağlık sistemi için sınırlı kaynakları verimli kullanmak ve sorunlara kalıcı çözümler üretebilmek amacı ile sektör paydaşlarının bir araya geldiği TÜSAP 1. Sağlıkta Vizyon Toplantısında “Sağlık Teknolojileri” konusu gündeme taşınmaktadır.

Daha fazlasını bul »
Mayıs 2018

BeautyFest Güzellik Festivali

4 Mayıs 2018 - 6 Mayıs 2018
uniq istanbul, Huzur Mh., Maslak Ayazağa Cd. No:4, 34485 Sarıyer
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Ulusal ve uluslararası en büyük markaların bir araya gelerek ürünlerini sergileyebileceği BeautyFest’18 Güzellik Festivali, güzellik uzmanları ve ünlülerle söyleşiler, canlı BeautyFest performansları, imza günleri, konserler gibi pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmayı hedeflemektedir. Güzellik ve bakım konusunda yeni trendlerin yer alacağı son kullanıcıyı hedefleyen festifal, bu yıl ilk defa 04-06 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecektir.

Daha fazlasını bul »

TÜSAP – 2018 / 2. Sağlıkta Vizyon Toplantısı

27 Mayıs 2018
acıbadem üniversitesi, Acıbadem üniversitesi
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Sürdürülebilir ve kaliteli bir sağlık sistemi için sınırlı kaynakları verimli kullanmak ve sorunlara kalıcı çözümler üretebilmek amacı ile sektör paydaşlarının bir araya geldiği TÜSAP 2. Sağlıkta Vizyon Toplantısında “Sağlık Hizmet Sunumu” konusu gündeme taşınmaktadır.

Daha fazlasını bul »

HIMSS Europe

27 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018
SITGES, BARCELONA, SITGES, BARCELONA
Barcelona, İspanya
+ Google Haritalar

Dijital sağlık ekosisteminin tüm yelpazesini ele alan HIMSS Avrupa ve Health 2.0, hastane CEO’larından yenilikçi KOBİ’lere, girişimcilere, CMO’lara, klinisyenlere ve hemşirelere kadar geniş bir kitleye ulaşmayı amaçlayan oturumlara yer vermektedir. Konferansın temaları arasında dijital dönüşüm, siber güvenlik ve sektörel işbirlikleri yer almaktadır.

Daha fazlasını bul »
Haziran 2018

TÜSAP – 2018 / 3. Sağlıkta Vizyon Toplantısı

29 Haziran 2018
Hacettepe Üniversitesi, Ankara Hacettepe Üniversitesi Türkiye + Google Haritalar

Sürdürülebilir ve kaliteli bir sağlık sistemi için sınırlı kaynakları verimli kullanmak ve sorunlara kalıcı çözümler üretebilmek amacı ile sektör paydaşlarının bir araya geldiği TÜSAP 3. Sağlıkta Vizyon Toplantısında “İlaç ve Eczacılık” konusu gündeme taşınmaktadır.

Daha fazlasını bul »
Eylül 2018

TÜSAP – 2018 / 4. Sağlıkta Vizyon Toplantısı

14 Eylül 2018
İstanbul Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi
istanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Sürdürülebilir ve kaliteli bir sağlık sistemi için sınırlı kaynakları verimli kullanmak ve sorunlara kalıcı çözümler üretebilmek amacı ile sektör paydaşlarının bir araya geldiği TÜSAP 4. Sağlıkta Vizyon Toplantısında “Sağlık Finansmanı” konusu gündeme taşınmaktadır.

Daha fazlasını bul »
Ekim 2018

2. PAKMEDICA Medikal, Sağlık ve Kozmetik Fuarı

3 Ekim 2018 - 5 Ekim 2018
Lahore Expo Center, Lahore Expo Center, Lahore, Pakistan
lahore, Türkiye
+ Google Haritalar

T.C. Sağlık Bakanlığı ve Pencap Hükümeti arasında "Pencap Sağlık Sisteminin Dönüşümü Ortak Eylem Planı Mutabakat Zaptı”na istinaden organize edilen etkinlik,  Pakistan ve Türkiye arasındaki büyük ve kalıcı işbirlikleri ile ticari fırsatlar sağlamaktadır. Uluslararası niteliği ile farklı ülkelerden katılımcılara da ev sahipliği yapan etkinliğin 2.’si bu yıl 04-06 Ekim 2018 tarihleri arasında Pakistan-Lahor’da düzenlenecektir.

Daha fazlasını bul »

5. HIMSS Eurasia – HIMSS EMRAM Eğitim Konferansı ve Sağlık Bilişimi Fuarı

25 Ekim 2018 - 27 Ekim 2018
Pullman Hotel Yenibosna, Pullman Hotel Yenibosna
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar

Türkiye ile birlikte bölge coğrafyadaki Avrupa, Asya, Afrika ve Balkanları hedefleyen etkinlik, hem yabancı ziyaretçi ve katılımcı hem de uluslararası konuşmacılar anlamında çeşitlilik sunmaktadır. Türkiye ve bölge ülkeler için sağlık bilişim sektörünün nabzının attığı bir organizasyon özelliği taşıyan etkinlik, bu yıl 5. kez 25-27 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecektir.

Daha fazlasını bul »
Kasım 2018

Kütüphane, Arşiv ve Müze Yöneticileri Kongresi ve Fuarı (KAM’18 Kongresi ve Fuarı)

29 Kasım 2018 - 1 Aralık 2018
Maritim Pine Beach Belek/Antalya/TÜRKİYE

Kütüphane, Arşiv ve Müze Yöneticileri Kongresi ve Fuarı (KAM’18 Kongresi ve Fuarı), T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ve ilgili kamu kurumlarının üst düzey katılımı ile gerçekleşecektir. ‘Ulusal Bilgi Politikaları’ teması ile 29 Kasım - 1 Aralık 2018 tarihleri arasında Antalya Maritim Pine Beach Resort Belek’te bu alandaki tüm profesyonelleri buluşturacaktır.

Daha fazlasını bul »
Aralık 2018

4. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi ve Fuarı

6 Aralık 2018 - 8 Aralık 2018
Susesi Golf Resort Belek,, Belek Mahallesi, İskele Mevkii, 07450 Serik Türkiye + Google Haritalar

2015 yılından beri düzenlenen etkinlik, tıbbi tedarik zincirinde yer alan kamu ve özel tüm sektör mensuplarını biraraya getirmektedir. Sağlık sektöründe kaynak yönetiminde Türkiye modeli ortaya koymak ve kaynakları verimli kullanarak kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık hizmeti sunmak hedefi ile gerçekleşen etkinlik, bu yıl 4. kez 06-08 Aralık 2018 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecektir.

Daha fazlasını bul »

Gulf Traffic & TranspoTech

6 Aralık 2018 - 8 Aralık 2018
Za’abeel Halls 1 & 2 | Dubai World Trade Centre, Dubai World Trade Centre, Main Lobby, Office No. 0201 - Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri Birleşik Arap Emirlikleri + Google Haritalar

Akıllı ve güvenilir şehirler için trafik ve taşımacılık sektöründe teknolojik ve inovatif çözüm üreten firmaları biraraya getiren Gulf Traffic&TranspoTech, bölgenin en büyük trafik ve ulaşım fuarı olarak öne çıkmaktadır. Birleşik Arap Emirliklerinde yer alan satın alma yetkisine sahip müteahhit, danışman, mühendis, tesis yöneticileri ve distribütörleri biraya getirmektedir.

Daha fazlasını bul »

TÜSAP – 2018 yılı Sağlık Platformu Zirvesi

23 Aralık 2018

Yılda 4 defa yapılan TÜSAP Sağlıkta Vizyon Toplantılarının ardından düzenlenmekte olan Türkiye Sağlık Platformu Zirvesi, bir yıllık sağlık sektör değerlenmesi ile geleceğe vizyon oluşturma nitelinde gerçekleşmektedir. Sektörün tüm bileşenlerinin katılımı ile yapılan Zirvenin ardından yıl içinde yapılan tüm toplantıların sonuç rapırları bir kitap formatında hazırlanmaktadır.

Daha fazlasını bul »
Mart 2019

HIMSS’19 Globall Conference & Exhibition

5 Mart 2019 - 9 Mart 2019
Orange County Convention Center, Orlando-Florida, ABD
Florida, ABD
+ Google Haritalar

Alternatif ödeme modellerinden sağlık çözümlerine, akıllı sağlık IT sistemlerinden sektöre yaratıcı etki katan firmaların IT çözümlerine kadar çok sayıda konunun gündeme alındığı etkinlikte katımcılar sektöre yaratıcı teknolojileri getiren yeni şirketlerle tanışmak, bu şirketlerin yer aldığı etkinliklere katılmak, lider şirket ve geliştiricilerin objektifinde sağlıkta IT’nin geleceğini görebilmek imkanlarına sahip olmaktadır.

Daha fazlasını bul »
Nisan 2019

10. OHSAD Kurultayı ve Medikal Fuarı

17 Nisan 2019 - 21 Nisan 2019
Kaya Convention Center Belek

Sektörün sorunlarını gündeme taşıyıp ortak çözüm alternatifleri oluşturulmasına zemin hazırlayan Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları, ülkemizin kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık sistemine kavuşmasının önünü açmak amacı ile özel ve kamu, tüm sağlık yöneticilerini biraraya getiriyor.

Daha fazlasını bul »
Mayıs 2019

Global Sağlık Destinasyonu Zirvesi

22 Mayıs 2019 - 23 Mayıs 2019
IOD Yöneticiler Enstitüsü Londra / İngiltere

Londra’da İngiltere’nin önde gelen sağlık turizm acenteleri, sigorta şirketleri, hastaneleri, uzman doktorları ile bir araya gelerek iş birlikleri fırsatları kuruluyor.

Daha fazlasını bul »
+ Etkinlikleri dışa aktar