Ajansfa Medya ve Organizasyon A.Ş.

Değer bazlı etkinlik ve iletişim hizmetleri vizyonu ile hareket eden Ajansfa, başta sağlık sektörü olmak üzere, trafik, güvenlik, bilişim gibi farklı sektörlerde 10 yılı aşkın süredir edindiği birikim ve deneyimiyle, hizmet verdiği kurum ve kuruluşların güvenilir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Kreatif hizmetler, yayıncılık, prodüksiyon ve organizasyon hizmetleri konularında faaliyetlerini sürdüren Ajansfa, yaratıcı çözümler ve yenilikçi fikirlerle imza attığı organizasyonlara değer katmaktadır.

www.ajansfa.com

Ekspotürk Fuarcılık A.Ş.

Türkiye’nin değerli markalarını nitelikli ziyaretçilerle buluşturan Ekspotürk, sadece ticari alışverişin değil, bilgi alışverişinin de yoğun olarak gerçekleştiği fuarları ile sektörlere katkı sağlamaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’un yurtiçi fuar düzenleme yetki belgesine sahip olan Ekspotürk, fuarcılık alanında “Pazaryeri” oluşturma stratejisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Sadece alıcı ve satıcıları ürün merkezli olarak bir araya getirmekle kalmayıp, know-how, inovasyon, bilgi ve tecrübe paylaşımlarının yapıldığı “Süreli-Pazaryerleri” dizayn etmektedir.

Yurt dışından yatırımcı ve alıcıları da Türk markaları ile buluşturma hedefi ile ele aldığı organizasyonların uluslar arası ayağını da güçlendiren Ekspotürk, katılımcı firmaların ihracatını geliştirme ve dolayısıyla Türk ekonomisine katkı sağlamayı bütüncül bir yaklaşım olarak görmektedir.

Yurtdışında da kendi fuarlarını düzenleyen Ekspotürk, aynı zamanda marka olmuş uluslararası fuarların Türkiye temsilciliğini yaparak firmaların bu pazarlarda yer almalarına aracılık etmektedir.

www.ekspoturk.com

C6 Yenimedya

Hizmet verdiği markalara etkili ve özgün hizmetler sunan C6, yeni nesil reklam ve etkinlik ajansı olarak faaliyet göstermektedir. Danışmanlık, reklam kampanyaları, etkinlik yönetimi, prodüksiyon, stratejik planlama, görsel tasarım, web tasarımı ve sosyal medya alanlarında yaratıcı ve yenilikçi bir ekiple çalışan C6, hizmet verdiği markanın A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

c6yenimedya